Halı Yıkama

Isparta'da bir ilki başarıyoruz ve tam otomatikli halı yıkama fabrikamızı sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlar ve çabuk teslimatlarımız ile kalplerinizde bir iz bırakıyoruz, bugüne kadar yaşadığınız tüm halı servislerini bir kenara bırakın ve Gürsoylar Halı Yıkama'nın farkını izleyin.

 
I sparta'da bir ilki başararak sizleri şaşırtıyoruz. Halı yıkama fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz hizmet beraberinde yüzünüz hem mutlu görünsün, halılarınızı evinizden özel taşıma aracımız ile alıyor ve günün sonunda fabrikamıza götürüyoruz. Fabrikamızda kayıt işlemlerinin ardından halınız yıkama sırasına alınıp bekletiliyor, sıra halınıza geldiği anda halınız özel olarak makineye yerleştirilip hizmete alınıyor. Hizmet sırasında bir sorun oluşmaması için her daim başında bir deneyimli ekip üyemiz bekliyor, makinede bir aksaklıkta bilgisayar kontrolü ile makine acil olarak durdurulur ve makine arızası düzeltildikten sonra işlemlere devam edilir. Yıkama işi bittikten sonra halınızın durulanması için rulo halinde sarılır ve suyun %60-%50'si sıkılır, bu sıkma işleminden sonra ferah ve tozsuz bir ortama asılıp bekletilir bu sayede ise halınızın %100'ü kurutulur, halı tamamen kuruduktan sonra kendi paketlerimize basılıp teslim aracına bindirilir. Teslim aracı dağıtımda evinize uğrayıp halılarınıza zarar vermeden teslim eder.

Teslimden sonra halıda gözlemlediğiniz bir hasar/kir ve benzeri gibi durumlarda lütfen bizleri arayınız. Bir gün geçmesi durumunda halınız incelenmeye alınmayacaktır.

Isparta Halı Yıkama

Isparta halı yıkama firması olarak her zaman en iyisini yapmayı ve yüksek kaliteli hizmetleri her bütçeye uygun ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirerek ailelerin ekonomik durumları sarsılmadan bütün hizmetlerimizden tüm müşterilerimizin eşit olarak faydalanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Halılarınız için sağlanan temizlik hizmetinin yanı sıra aynı zamanda koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız sürdürmüş olduğu bütün faaliyetlerini konusunda uzman ve eğitimli personelleri aracılığı ile güler yüzlü bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan bütün personellerimiz belli aralıklar ile eğitimlerden geçirilmektedir.

Isparta Halı Temizleme

Halı temizleme hizmetlerini en etkili şekilde yerine getiren ve buna müşteri memnuniyetini aksatmadan gerçekleştiren firmanız Isparta Halı Yıkama firması olarak her zaman en iyi hizmeti müşterilerime sunmak için varını yoğunu ortaya koymaktadır. Firmamız yapmış olduğu bütün işlerde müşterilerimizin her daim memnun ve mutlu bir şekilde hizmetlerimizden hoşnut kalmasını amaçlamaktadır. İkamet adresinizden firmamıza ait ücretsiz servis araçları ile alınan halılarınız usulüne uygun olarak halı yıkama işlemleri gerçekleştikten sonra tekrar siz değerli müşterilerimizin ikamet adresine teslim edilmektedir. Isparta halı yıkama firması olarak müşterilerimize sağladığımız halı yıkama hizmetlerinden firmamızın adresine girerek veya irtibat bilgilerinden firmamıza ulaşarak yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışarak hizmet vermekte olan bütün personelimiz sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Fiyatlandırmalar için lütfen tıklayınız.

Call Now ButtonTeklif Almak İçin Arayın!