Yorgan Battaniye Yıkama

Battaniyelerinizi ise özel ve büyük çamaşırmakinelerimizde yüksek sıcaklıkta yıkıyor ve kurutuyoruz, battaniyeleriniz sizlere yaş bir şekilde değil tamamen kurumuş ve kullanıma hazır halde geliyor.

 
I sparta'da bir ilki başararak sizleri şaşırtıyoruz. Kış aylarında her gün kullandığımız geceleri yanımızdan ayırmadığımız yorgan ve battaniyeler ister istemez büyük bir kir ile kaplanıyor. Yorgan ve battaniyelerinizi yılda bir veya iki kere yıkamak sağlık açısından çok önemlidir, zira uykunuzda alacağınız bakteri sayısızı sizi soğuktan daha kötü vurabilir.Yorgan ve battaniye de en önemli husus, yorgan veya battaniyenizin aynı anda başkası ile yıkanmamasıdır. Zira aynı anda yıkanan battaniye ve yorganlar size geri döndüğünde temizlenmiş değil aksine daha kötü bakteriler tarafından ele geçirilmiş olacak. Yorgan ve battaniyeler her ne kadar tek tek yıkaması maliyetli olsa da firmamız adına bu konuda çok hassasız.Yorgan ve battaniyeleriniz sizden alındıktan sonra işlem sırasına alınır, ardından tek tek özel çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra kurutma işlemine geçilir. Battaniye veya yorganınız kurutulduktan sonra paketlenip dağıtıma çıkarılır, en kısa sürede de sizlere ulaşır.

Teslimden sonra battaniye veya yorganda gözlemlediğiniz bir hasar/kir ve benzeri gibi durumlarda lütfen bizleri arayınız. Bir gün geçmesi durumunda halınız incelenmeye alınmayacaktır.

Fiyatlandırmalar için lütfen tıklayınız.

Call Now ButtonTeklif Almak İçin Arayın!